طهران پرچم تولید کننده انواع پرچم سامورایی تبلیغاتی در مدل ها و سایز های دلخواه شما است؛ می توانید طرح مورد نظر خود را برای چاپ ارسال کنید یا از تیم طراحی مجموعه طهران پرچم بخواهید که طرح تبلیغاتی را طبق سلیقه شما طراحی کنند. بعد از تایید طرح از سمت شما پرچم چاپ می شود و برایتان ارسال می گردد.

ویژگی های پرچم های مدل سامورایی:

  • پرچم سامورایی نصب آسانی دارد.
  • جنس پارچه درجه یک
  • چاپ دیجیتال فوق العاده با کیفیت
  • پایه گرانولی با دوام و مقاوم

قیمت پرچم سامورایی ساحلی و اهتزاز

فروش انواع پرچم های تبلیغاتی سامورایی (مدل F) ساحلی و اهتزاز

پرچم سامورایی ساحلی برای تبلیغات در محیط باز

پرچم جشنواره تی ان تی

یکی از پرطرفدار ترین مدل های پرچم ساحلی و اهتزاز، پرچم سامورایی است که عموماً در تشریفات و یا برگزاری مراسمات و یا در مسیرهایی که وزش باد وجود دارد از آن بیشتر استفاده می‌ کنند. پرچم های سامورایی از متریال‌های مختلفی ساخته می‌شود و چون به‌ صورت مستقیم در معرض نور خورشید، وزش باد و رطوبت قرار دارند باید از بهترین پارچه و پایه برای آنها استفاده کرد. نصب آسانی دارد. اما درصورتی‌که ارتفاع آن زیاد باشد نیاز به نصب توسط دو شخص خواهد داشت.

پرچم سامورایی در طهران پرچم چاپ و تولید می شود در مدل های ساحلی و اهتزاز

تولیدی طهران پرچم تولید کننده انواع پرچم سامورایی

این پرچم در مدل‌های مختلف و با طرح‌های متفاوت عرضه می‌شود. مثلاً شما قادر به سفارش پرچم با طرح دلخواه خود هستید و یا می‌توانید پرچم سامورایی ایران و دیگر کشورها را سفارش دهید.

قیمت پرچم سامورایی در سایزهای مختلف

برای اطلاع از قیمت پرچم سامورایی تماس بگیرید.

جنس این پرچم عموماً از پارچه ساتن و پلی استر است. روش چاپ آن بر پایه رنگ‌های اصلی و ترکیب اسیدی و دیجیتال است. وابسته به این که از این پرچم در چه مسیر و یا محیطی استفاده می‌شود به طبع می‌توان نمونه‌های کوچک، متوسط، بزرگ و خیلی بزرگ آن را تهیه کرد. از پرچم سامورایی در مسیر خیابان‌ها، بزرگراه‌ها، ورودی کارخانه‌ها، شرکت‌ها و سازمان‌ها و یا ادارات دولتی و یا حتی فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای و… استفاده می‌شود

برای اطلاع از لیست قیمت پرچم کافیست با طهران پرچم تماس بگیرید.

نمونه کارهای تولید شده توسط طهران پرچم:

انواع پرچم های تبلیغاتی و پرچم ایران مدل سامورایی را در گالری عکس زیر می توانید مشاهده کنید.

هزینه سفارش پرچم سامورایی

قیمت پرچم سامورایی نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله جنس پارچه، نوع و کیفیت چاپ، رنگ‌ها و طرح‌های مورداستفاده، تعداد سفارش و… به طبع شرکت‌های چاپ به سبب این که شما یک محصول را در تعداد و تیراژ بالاتری سفارش می‌دهید، تخفیفاتی نیز برای خرید در نظر می‌گیرند. پرچم سامورایی همان‌طور که ذکر شد می‌تواند از ساتن یا فلامنت باشد.

دور دوزی دو سوزنه نیز معمولاً روی این محصول انجام می‌شود و روش اتصال پرچم‌های اهتزاز سامورایی نیز به‌صورت واتر پانچ خواهد بود. کاربرد پرچم‌های سامورایی به زمینه‌های مختلف تقسیم‌بندی می‌شود. شما امکان خرید پرچم سامورایی محرم، ایران، نماد برندها، شرکت‌ها، پرچم دیگر کشورها و… را خواهید داشت.

دقت کنید که عموماً پرچم اهتزاز ارزان موجود در بازار کیفیت پارچه، دوخت، رنگ و البته چاپ فوق‌العاده پایینی دارد. پس از مدتی به طبع یا رنگ خود را از دست می‌دهد، یا در معرض برخورد مستقیم نور خورشید دچار پارگی می‌شود و یا ممکن است آن‌قدر کیفیت چاپ پایین باشد که بعد از چند بار برخورد باران با پرچم کل نوشته‌های روی آن محو گردد.

سفارش عمده پرچم عمودی اهتزاز

به‌عنوان جمع‌بندی باید خاطرنشان شویم که پرچم سامورایی به مدل‌های عمودی شکلی گفته می‌شود که در مسیرها، ورودی‌ها، کنار ساختمان‌ها و شرکت‌ها، کارخانه‌ها و سازمان‌ها و یا حتی اتوبان‌ها و بزرگراه‌ها نصب می‌شوند. طول آن‌ها زیاد است و بر اساس نیاز هم در مدل‌های محرمی، مناسبتی، کشوری و ملی و هم در طرح‌های سازمانی، برندی و ارگانی تولید و طراحی می‌شوند.

یکی از مهم‌ترین نکات در مورد این محصول، امکان خرید عمده پرچم اهتزاز است که در این صورت قیمت نهایی برای شرکت‌ها، مجموعه‌های دولتی و خصوصی کم‌تر خواهد شد. در حال حاضر طهران پرچم یکی از عرضه‌کنندگان و تولیدکنندگان مستقیم و بدون واسطه انواع پرچم‌های اهتزازی با امکان سفارش طرح و خرید عمده در بازار است.