لوگو طهران پرچم

تاریخچه تولیدی طهران پرچم

تولیدی طهران پرچم مفتخر است که با تکیه بر تجربیات ده ساله خود (از سال 1387) و به کارگیری ماشین آلات نوین روز و در حرکتی تازه در زمینه تامین نیاز پرچم در راستای پیشبرد اهداف ملی قدم بر می دارد.

خدمت اصلی طهران پرچم تولید پرچم و پایه های پرچم می باشد. قسمت های تولید پرچم رو می توان ، طراحی ، چاپ ، دوخت ، بسته بندی و ارسال نام برد.

طراحی های بروز و خلاقانه ، چاپ های دو گانه (چاپ های سنتی و قدیمی با نام سیلک و چاپ های نوین و پیشرفته جدید که با نام دستگاه چاپ دیجیتال پارچه شناخته می شود) و دوخت با چرخ های صنعتی خیاطی ویژگی هایی ست که طهران پرچم را از سایرین مجزا می کند.

در زمینه پایه های پرچم نیز طهران پرچم مفتخر است تا با جدید ترین تکنولوژی روز دنیا در خدمت مشتریان گرامی باشد. جوشکاری با دستگاه های جوش برق (co2)  ، رنگ کاری به صورت پیستوله و همینطور وان رنگ از جمله این موارد می باشد.

همکاری در امر ساخت پرچم برای …

از جمله ارگان ها و سازمان هایی که طهران پرچم توفیق خدمت گزاری به آن ها را داشته است می توان از شرکت نفت ، بیمه سامان ، بانک کشاورزی ، بانک مهر ، بانک ملی ، دیجی کالا ، شرکت آتیه سازان ، شهرداری ها و دهیاری ها مختلف ، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

 

تصاویر سفارشات برخی از شرکت ها و ارگان ها

 

 

 

نشانی و شماره تماس های طهران پرچم

دفتر مرکزی: تهران خیابان پیروزی خیابان نیروی هوایی

کارخانه: بزرگراه امام رضا(ع) شهر فرون آباد خیابان مقداد انتهای خیابان چراغعلی کوچه یاس نه غربی پلاک ۹

واحد سفارشات: ۰۹۱۰۹۲۳۱۰۰۲

مدیریت: ۰۹۱۲۴۴۳۳۹۶۱