درباره ما

تولیدی پرچم طهران پرچم مفتخر است که با تکیه بر تجربیات ده ساله خود ( از سال 1387) و به کارگیری ماشین آلات نوین روز و در حرکتی تازه در زمینه تامین نیاز پرچم در راستای پیشبرد اهداف ملی قدم بر می دارد.

خدمت اصلی طهران پرچم تولید پرچم و پایه های پرچم می باشد. قسمت های تولید پرچم رو می توان طراحی، چاپ، دوخت، بسته بندی و ارسال نام برد.

چاپ انواع پرچم تبلیغاتی در سایز های متنوع در کمترین زمان صورت می گیرد.

طراحی های بروز و خلاقانه ، چاپ های دو گانه (چاپ های سنتی و قدیمی با نام سیلک و چاپ های نوین و پیشرفته جدید که با نام دستگاه چاپ دیجیتال پارچه شناخته می شود) و دوخت با چرخ های صنعتی خیاطی ویژگی هایی ست که طهران پرچم را از سایرین مجزا می کند.

در زمینه پایه های پرچم نیز طهران پرچم مفتخر است تا با جدید ترین تکنولوژی روز دنیا در خدمت مشتریان گرامی باشد. جوشکاری با دستگاه های جوش برق (co2)، رنگ کاری به صورت پیستوله و همینطور وان رنگ از جمله این موارد می باشد.

برای مشاهده اطلاعات کارت ویزیت هوشمند طهران پرچم کلیک کنید: کارت ویزیت مجازی

بنر نماد اعتماد الکترونیکی طهران پرچم

همکاری در امر ساخت پرچم برای …

از جمله ارگان ها و سازمان هایی که طهران پرچم توفیق خدمتگزاری به آن ها را داشته است می توان از شرکت نفت، بیمه سامان، بانک کشاورزی، بانک مهر، بانک ملی، دیجی کالا، شرکت آتیه سازان، شهرداری ها و دهیاری ها مختلف، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

ما تلاش کردیم تا در تولید محصولات پرچم تحولات مثبتی به وجود بیاوریم. تغییرات را اول در خود انجام دادیم؛ سایت طهران پرچم قدم سترگی است تا در این راه بتوانیم مشتریان خود را راضی نگه داریم.

 

 

مجوز ها و لوح تقدیرها

افتخار ما در رضایت قبلی مشتریان ماست