خرید انواع پرچم محرم برای عزاداری های کوچک و بزرگ از تولیدی طهران پرچم

خرید پرچم محرم برای عزاداری های مذهبی

پرچم تشریفات محرمی

خرید انواع پرچم عزاداری ماه محرم

برای خرید پرچم های محرم با طرح  دلخواه خود می توانید طرح مورد نظرتان را برای ما در واتساپ یا تلگرام ارسال کنید. توجه داشته باشید که چاپ پرچم محرم با دستگاه دیجیتال انجام می شود از همین رو پرچمی که به دست شما می رسید بسیار با کیفیت می باشد و طبیعتا قیمت بالاتری نسبت به پرچم های سیلک دارد اما این نوع پرچم ها دوام بیشتری دارند و دو طرف نما می باشند.

پرچم محرم بزرگ هیئت

پرچم محرمی

ایران کشوری است اسلامی که در آن برای برخی ماه های مراسم های زیادی برگزار میگردد. جامعه ای دینی که به اصول دینی و برگزاری مراسمات پایبند بوده و یکی از مراسم های آن، سوگواری محرم و عزاداری به مناسبت شهید شدن حسین بن علی و یارانش است. شامل عاشورا و تاسوعا بوده و چهل روز به طول می انجامد. موضوع مهم در رابطه اینگونه مراسم ها، استفاده از اِلمان هایی است تا این رویدادهای مهم مذهبی را به تصویر بکشد و پرچم محرمی یکی از قدیمی ترین اسباب نمایشی در این مراسم های است.

قیمت پرچم های سفارشی محرم

پرچم ها معمولا از پارچه یا کاغذ که حاوی پیام هایی هستند، تهیه میشوند. در ایران نیز به دلیل فراوانی مراسم ها و اعیاد از انواع پرچم ها با طرح و ابعاد مختلف استفاده میشود. محرم نیز از مهمترین ایام سال محسوب میشود که با فرا رسیدن این ماه، خرید و استفاده از انواع پرچم ها به اوج خود رسیده و مهمترین موضوع تهیه بهترین نوع پرچم که در آن استفاده از بهترین پارچه و بهترین نوع چاپ رعایت شده باشد، است.

مشاهده محصولات دیگر: قیمت پرچم بزرگ محرم

نوع پارچه پرچم های محرم

با فرا رسیدن روزهای عزاداری امام حسین (ع) و یارانش، گنبد امام که در طول سال به رنگ قرمز است، با پرچم های رنگ مشکی به منظور نشان دادن ایام حزن و اندوه، تعویض میگردد. حال پارچه های استفاده شده برای مراسم های عزاداری ماه محرم معمولا از جنس جیر، ساتن و یا ژرسه و اغلب به رنگ های سبز (نشانه اسلام) و رنگ مشکی (نشانه سوگواری) است. همچنین چاپ هایی که میتوان برای این پرچم ها انجام داد چاپ دیجیتال، سیلک و دیسپرس است.

خرید پرچم های مذهبی ماه محرم

طهران پرچم؛ مجموعه ای بزرگ و قابل اعتماد که تولید کننده انواع پرچم با بهترین کیفیت تولید است. همچنین سالانه توانسته است با چاپ انواع پرچم از جمله پرچم های مذهبی و محرم، بهترین ها را ارائه کند و رضایت مشتریان گرامی را کسب نماید و هر روز به اعتبارش افزوده شود. پرکاربردترین پرچم در اعیاد محرم، پرچم با طرح امام حسین بوده که در روزهای عاشورا و تاسوعا استفاده میشود. از این رو شما می توانید انواع پرچم محرم را با بهترین جنس پارچه، نوع چاپ و قیمت مناسب از طهران پرچم بخواهید چرا که هدف این مجموعه ارائه پرچم هایی با بهترین کیفیت تولید و رضایت مشتریان عزیز است.

قبول سفارش چاپ انواع پرچم حضرت علی (ع)

برای سفارش خرید پرچم مناسب برای شهادت حضرت علی علیه السلام با طهران پرچم تماس بگیرید.

  • سایز: 120×70
  • مدل: جاچوب
  • نوع چاپ: چاپ دیجیتال