خرید پرچم محرم

خرید انواع پرچم محرم برای عزاداری های کوچک و بزرگ از تولیدی طهران پرچم

خرید پرچم محرم برای عزاداری های مذهبی

تولید انواع پرچم محرم دو رو نما با بهترین کیفیت

خرید انواع پرچم عزاداری ماه محرم

برای خرید پرچم های محرم با طرح  دلخواه خود می توانید طرح مورد نظرتان را برای ما در واتساپ یا تلگرام ارسال کنید. توجه داشته باشید که چاپ پرچم محرم با دستگاه دیجیتال انجام می شود از همین رو پرچمی که به دست شما می رسید بسیار با کیفیت می باشد و طبیعتا قیمت بالاتری نسبت به پرچم های سیلک دارد اما این نوع پرچم ها دوام بیشتری دارند و دو طرف نما می باشند.

پرچم عزاداری ماه محرم در مدل های مختلف

پرچم تشریفات محرمی

پرچم محرمی

ایران کشوری است اسلامی که در آن برای برخی ماه های مراسم های زیادی برگزار میگردد. جامعه ای دینی که به اصول دینی و برگزاری مراسمات پایبند بوده و یکی از مراسم های آن، سوگواری محرم و عزاداری به مناسبت شهید شدن حسین بن علی و یارانش است. شامل عاشورا و تاسوعا بوده و چهل روز به طول می انجامد. موضوع مهم در رابطه اینگونه مراسم ها، استفاده از اِلمان هایی است تا این رویدادهای مهم مذهبی را به تصویر بکشد و پرچم محرمی یکی از قدیمی ترین اسباب نمایشی در این مراسم های است.

قیمت پرچم های سفارشی محرم

پرچم ها معمولا از پارچه یا کاغذ که حاوی پیام هایی هستند، تهیه میشوند. در ایران نیز به دلیل فراوانی مراسم ها و اعیاد از انواع پرچم ها با طرح و ابعاد مختلف استفاده میشود. محرم نیز از مهمترین ایام سال محسوب میشود که با فرا رسیدن این ماه، خرید و استفاده از انواع پرچم ها به اوج خود رسیده و مهمترین موضوع تهیه بهترین نوع پرچم که در آن استفاده از بهترین پارچه و بهترین نوع چاپ رعایت شده باشد، است.

مشاهده محصولات دیگر: قیمت پرچم بزرگ محرم

نوع پارچه پرچم های محرم

با فرا رسیدن روزهای عزاداری امام حسین (ع) و یارانش، گنبد امام که در طول سال به رنگ قرمز است، با پرچم های رنگ مشکی به منظور نشان دادن ایام حزن و اندوه، تعویض میگردد. حال پارچه های استفاده شده برای مراسم های عزاداری ماه محرم معمولا از جنس جیر، ساتن و یا ژرسه و اغلب به رنگ های سبز (نشانه اسلام) و رنگ مشکی (نشانه سوگواری) است. همچنین چاپ هایی که میتوان برای این پرچم ها انجام داد چاپ دیجیتال، سیلک و دیسپرس است.

خرید پرچم های مذهبی ماه محرم

طهران پرچم؛ مجموعه ای بزرگ و قابل اعتماد که تولید کننده انواع پرچم با بهترین کیفیت تولید است. همچنین سالانه توانسته است با چاپ انواع پرچم از جمله پرچم های مذهبی و محرم، بهترین ها را ارائه کند و رضایت مشتریان گرامی را کسب نماید و هر روز به اعتبارش افزوده شود. پرکاربردترین پرچم در اعیاد محرم، پرچم با طرح امام حسین بوده که در روزهای عاشورا و تاسوعا استفاده میشود. از این رو شما می توانید انواع پرچم محرم را با بهترین جنس پارچه، نوع چاپ و قیمت مناسب از طهران پرچم بخواهید چرا که هدف این مجموعه ارائه پرچم هایی با بهترین کیفیت تولید و رضایت مشتریان عزیز است.

پرچم محرم افقی یا حسین بن علی
خرید پرچم افقی یا حسین بن علی
تولید کننده انواع بیرق عمودی محرم ریشه دار شماره 3
بیرق عمودی محرم ریشه دار شماره 3
پرچم اهتزاز افقی یا زینب
پرچم محرم افقی یا زینب
بیرق عمودی محرم ریشه دار شماره 2 مخصوص عزاداری ماه محرم 1400
بیرق عمودی محرم ریشه دار شماره 2

 

مشاهده محصولات دیگر: بیرق محرم

خرید پرچم یا زینب کبری برای ماه محرم
پرچم یا زینب مخصوص محرم
پرچم محرم یا اباعبدالله الحسین
پرچم یا اباعبدالله الحسین مخصوص ماه محرم
علمدار کربلا
خرید پرچم محرم با طرح های دلخواه شما
پرچم پارچه ساتن دوخت دوسوزنه افقی مخصوص محرم 1400 چاپ شده است
پرچم امام حسین مناسب ایام محرم